Ekrany projekcyjne firmy Kauber

Autoryzowany przedstawiciel firmy Kauber

Zapytaj o cenę tel. 61 62 42 640

Oferta firmy KAUBER to przede wszystkim wysokiej jakości ekrany elektryczne. Począwszy od linii ekonomicznej po zaawansowane technologicznie ekrany przeznaczone do ekskluzywnych, domowych sal kinowych. W ofercie znajduje się również bogaty wybór akcesoriów takich jak uchwyty, windy do projektorów czy moduły sterowania. Istnieje możliwość personalizacji poszczególnych produktów, oraz realizacji nietypowych zamówień.
W produkcji firma Kauber wykorzystuje jedynie materiały spełniające najwyższe parametry techniczne. Projekty ekranów tworzone są w oparciu o najnowsze trendy uwzględniając oczekiwania klientów. Uchwyty ekranów umożliwiają montaż zarówno do ściany jak i sufitu.

Red Label 1,8 – 4,5m

Red Label to najnowsza seria ekranów elektrycznych KAUBER, zaprojektowana z myślą o prawdziwych kinomanach. Charakterystyczną cechą tego modelu jest zwiększony dystans pomiędzy powierzchnią projekcyjną a ścianą, umożliwiający instalację ekranu bezpośrednio nad płaskim TV.
Podczas projektowania, szczególny nacisk został postawiony na stworzenie systemu szybkiej i intuicyjnej instalacji produktu.


Blue Label 1,8 – 4,5m

Seria nowocześnie zaprojektowanych, elektrycznych ekranów projekcyjnych w aluminiowych obudowach. Ponadczasowe wzornictwo oraz szeroki wybór powierzchni projekcyjnych powoduje, że są to najczęściej wybierane ekrany do kina domowego oraz sal konferencyjnych. W wersji Tensioned wyposażone są dodatkowo w specjalny system napinaczy by uzyskać płaską powierzchnię projekcyjną. Model Blue Label XL produkowany jest do 4,5m w podstawie.


 Inceling 1,8m – 4,5m

InCeiling to najwyższej klasy elektryczne ekrany projekcyjne.
Przeznaczone do zabudowy w sufitach podwieszanych. Praktycznie zaprojektowana, aluminiowa obudowa posiada wiele ułatwień montażowych. W wersji Tensioned wyposażone są dodatkowo w specjalny system napinaczy by uzyskać płaską powierzchnię projekcyjną.
Napęd ekranu to silnik francuskiej firmy Somfy, ktory posiadają 5-letnią gwarancję.


White Label 1,8m – 2,4m

Seria elektrycznych ekranów White Label została zaprojektowana z myślą o biurach, salach konferencyjnych i wykładowych. Bardzo mała, elegancka obudowa z aluminium doskonale wkomponuje się w każdą przestrzeń biurowo-konferencyjną.
Obudowa ekranu została wykonana z aluminum, które poza atrakcyjnym wyglądem znacząco wpływa na zmniejszenie wagi ekranu*.
* w porównaniu ze stalowymi konstrukcjami.


Frame 1,5m – 4m

Seria Frame to ekrany ramowe o idealnie napiętej powierzchni projekcyjnej, naciągniętej na stylową aluminiową konstrukcję. Seria ta dedykowana jest dla wymagających użytkowników, ze specjalnym przeznaczeniem do Kina Domowego oraz auli wykładowych.
Obudowa ekranu została wykonana z aluminium, które poza atrakcyjnym wyglądem znacząco wpływa na zmniejszenie wagi ekranu*.
* w porównaniu ze stalowymi konstrukcjami.


Large screens 5m – 12m

Ekrany wielkoformatowe to gama rozwiązań przeznaczona do instalacji zarówno w aulach wykładowych, dużych salach konferencyjnych
i widowiskowych (5-12m). Szeroki zakres zastosowań tej serii uzupełniają łączone bezszwowo powierzchnie projekcyjne do mocowań
na konstrukcjach scenicznych.
Napęd ekranu to silnik francuskiej firmy Somfy, ktory posiadają 5-letnią gwarancję.


Econo 1,5 – 2,4m

Seria Econo to trzy rodzaje ekranów proponowanych w rozwiązaniach gdzie liczy się jakość za rozsądną cenę. Econo Mobile to ekrany przenośne, mocowane na trójnogu. Econo Electric to ekrany elektryczne do mocowania ścienno sufitowego. Seria Econo Wall to ekrany rozwijane ręcznie.
Produkt o wysokiej jakości za niewygórowaną cenę. Dzięki unifikacji komponentów możliwe było obniżenie ceny przy zachowaniu wysokich parametrów produktu.


Windy i Uchwyty

Stabilnie zainstalowany projektor to gwarancja  projekcji zawsze w obszar aktywny ekranu. Windy i uchwyty do projektorów KAUBER to pewność niezawodnej i powtarzalnej pracy.


Akcesoria

Sukces każdej instalacji to również dobór odpowiednich akcesoriów dodatkowych. Wybierając produkty KAUBER masz pewność stabilnej i niezawodnej pracy.